Jmenuji se Pavla Plachá, narodila jsem jako býk v roce 1972.

Vystudovala jsem polygrafickou školu. Od maturity jsem prošla několika zaměstnáními a to od státní správy, přes realitní společnost, až po "prestižní" místo“ v jedné nejmenované "velké" firmě, kde jsem setrvala téměř deset let.

Žádné z těchto zaměstnání mně neuspokojovalo, cítila jsem jako stroj na výrobu tabulek a „papírů“, které se dávaly do „mašliček“. Spěch, shon a stres... V té době jsem si řekla "a dost!" a začala jsem se věnovat esoterice a osobnímu rozvoji.

Za posledních osm let  jsem prošla mnohými semináři a kurzy, bavili mě masáže a tak jsem podomácku své známé intuitivně masírovala. Zabývám se alternativní léčbou, volnými energiemi, esoterikou, zdravým životním stylem a jsem vegetarián.

Poté, co jsem načerpala mnoho a mnoho informací, jsem se rozhodla studovat masáže „odborně“ u prestižní mezinárodní společnosti DEXTER ACADEMY. Vykonala jsem zkoušku,  a s chutí jsem se vrhla do světa masáží… Klienti přicházeli s mnohými problémy pohybového aparátu, jinými zdravotními problémy a dokonce i s psychickými záležitostmi, a žádali o radu. Vždy jsem vyslechla jejich příběh a poradila, jak jsem nejlépe dovedla. Po těchto zkušenostech jsem dospěla k závěru, že k masážím ještě patří zdravý životní styl a správné stravovací návyky, vyvážená strava, potraviny a přípravky bez "chemie"  a tak je tady obchůdek se „zdravými“ potravinami a BIO produkty...

Vítám vás !!!